Menu
baner Selection DO 05 2017 750x200
michalek polkolonie720x130

Nie będziemy pracować do śmierci. To sukces Solidarności

Nie będziemy pracować do śmierci. To sukces Solidarności
O wolności i demokracji mówi Radosław Mechliński

Media

Komentarze   

+5 #18 wenus 2017-06-18 19:59
czy to było spotkanie zamknięte z posłem Neumanem i Panią Kasią naszą poseł? bo tam tylko sami ludzie z PO i Urzędu Miejskiego byli? chyba jako nadgodziny
Cytować
0 #17 BATERIA 2017-06-17 17:15
a MB to staly bywalec burdeli, a zapie... do kosciola i jak to nazwac?
Cytować
+7 #16 Jerzy Jacek Pilchowski 2017-06-10 17:48
Cytuję janusz:
Pilichowski to Ty likwidowałeś kopalnie w Wałbrzychu , to Ty doprowadziłeś do ruiny Nasze Miasto swoimi i kolegów decyzjami , To Ty czy ktoś inny i z pod jakiego szyldu byliście ?
To Ty masz czelność kogoś osądzać , sam walnij się w piersi i stań przed lustrem " zbawco moralisto"
Dla mnie Jesteś Pan tym czym dla Milera ( komisja dla przypomnienia ) pana idol .
I nie sil się na odpowiedzi na mój post , bo odpowiem ci tak jak "klasyk" w kampanii samorządowej
' SPIEPRZAJ DZIADU "


Czuję się niedoceniony. Zapomniał pan napisać o tym, że zlikwidowałem też stocznie oraz sprzedałem banki za ułamek ich wartości. (A część pieniędzy z łapówek za te wszystkie likwidacje przeznaczyłem GW, Nie, TVN, Polsat, itd., aby robić w konia takich jak pan.)
Cytować
-8 #15 janusz 2017-06-10 08:34
Pilichowski to Ty likwidowałeś kopalnie w Wałbrzychu , to Ty doprowadziłeś do ruiny Nasze Miasto swoimi i kolegów decyzjami , To Ty czy ktoś inny i z pod jakiego szyldu byliście ?
To Ty masz czelność kogoś osądzać , sam walnij się w piersi i stań przed lustrem " zbawco moralisto"
Dla mnie Jesteś Pan tym czym dla Milera ( komisja dla przypomnienia ) pana idol .
I nie sil się na odpowiedzi na mój post , bo odpowiem ci tak jak "klasyk" w kampanii samorządowej
' SPIEPRZAJ DZIADU "
Cytować
+8 #14 Jerzy Jacek Pilchowski 2017-06-09 12:23
iron maiden: Wypada jednak pamiętać, że MB był wtedy tylko wiceprezydentem . Prezydentem miasta był wtedy Kruczkowski czyli POwska świnia która "rozsławiła" Wałbrzych organizując wyborcze oszustwa. Wypada też rozumieć, że walczenie o swoje prawa nie polega na tym, że się czeka aż ktoś inny "zrobi nam dobrze". Obrażanie się na ZZ za to, że ktoś zrobił coś złego jest śmieszne. Zawsze jest tak, że różni ludzie robią złe rzeczy. Czasami z głupoty, czasami ze złej woli. Należy wtedy dalej walczyć o swoje a nie obrażać się zgodnie z zasadą "Na złość Mamie nie włożę czapki. Niech mi uszy zmarzną".
Cytować
+2 #13 iron maiden 2017-06-08 23:37
Cytuję Jerzy Jacek Pilchowski:
Cytuję byczek ali:
Cytuję Kreator:
Z całym szacunkiem dla J. Pilichowski ale Solidarności tej prawdziwej już dawno niema . Pozostały tylko kliki które się obsadziły dwudzieścia paru lat temu i trzepią tzw. kasiorę w różnych radach , spólkach i spółdzielniach rodzinnych . Ze związkami zawodowymi nikt w Polsce się już nie liczy . To że powrócono do poprzedniego wieku emerytalnego to zasługa rządowych fachowców od pijaru którzy uznali że ta decyzja podniesie słupki w sondażach. Od 10 lat żaden związek nie wywalczył nic dla robotnika ( tak nie używa już się tego słowa ) pomimo że to dzięki robotnikom dzisiejsze świnki urządziły sobie korytka. Pozdrawia były długoletni związkowiec.
zgadza sie, ale według specow jak szelemiej, pilhowski m.in w Wałbrzychu jest pięknie a taki kierowca Solarisa zarabia gorzej niż wozkowy na poziomie pana od miotly. Wiec jaki wniosek???


Wniosek jest prosty. Ci wszyscy "kierowcy Solarisów" powinni iść po rozum do głowy i przestać się bać własnego cienia - wstąpić do Solidarności. Jeśli tak zrobią, będą mogli dużo bardziej skutecznie walczyć o to co im się należy. - Dopóki tak nie robią są słabi i w efekcie zarabiają tyle ile "panna od miotły".

Panie J.Pilichowski większość kierowców Solarisów należała do Soldarności a MZK podlegało wiceprezydentow i Bartolikowi z PIS kiedy to PIS i PO zgodnie trzymały stery władzy. I to dzięki ' opiece' M.Bartolika i R. M . bezsilni działacze Solidarnosci nie mogąc patrzeć na rozkradanie MZK przy aprobacie w/w wystąpili ze związku. O rozkradaniu zakładu 'kierowców Solarisów" może Pan poczytać w ogólnopolskiej prasie i zasięgnąć języka od kolegów ze związku. Ten tragiczny los zgotowali im Ci do których ich Pan teraz wysyła.
Cytować
-14 #12 Jerzy Jacek Pilchowski 2017-06-08 19:08
Cytuję byczek ali:
Cytuję Kreator:
Z całym szacunkiem dla J. Pilichowski ale Solidarności tej prawdziwej już dawno niema . Pozostały tylko kliki które się obsadziły dwudzieścia paru lat temu i trzepią tzw. kasiorę w różnych radach , spólkach i spółdzielniach rodzinnych . Ze związkami zawodowymi nikt w Polsce się już nie liczy . To że powrócono do poprzedniego wieku emerytalnego to zasługa rządowych fachowców od pijaru którzy uznali że ta decyzja podniesie słupki w sondażach. Od 10 lat żaden związek nie wywalczył nic dla robotnika ( tak nie używa już się tego słowa ) pomimo że to dzięki robotnikom dzisiejsze świnki urządziły sobie korytka. Pozdrawia były długoletni związkowiec.
zgadza sie, ale według specow jak szelemiej, pilhowski m.in w Wałbrzychu jest pięknie a taki kierowca Solarisa zarabia gorzej niż wozkowy na poziomie pana od miotly. Wiec jaki wniosek???


Wniosek jest prosty. Ci wszyscy "kierowcy Solarisów" powinni iść po rozum do głowy i przestać się bać własnego cienia - wstąpić do Solidarności. Jeśli tak zrobią, będą mogli dużo bardziej skutecznie walczyć o to co im się należy. - Dopóki tak nie robią są słabi i w efekcie zarabiają tyle ile "panna od miotły".
Cytować
+16 #11 Kreator 2017-06-08 17:53
Panie J. Pilichowski za długo był Pan w USA bo inaczej wiedziałby Pan że PIS i działacze Solidarności byli w koalicjii kilkanascie lat z tzw neoliberalną mafią w Wałbrzychu i powiecie wałbrzyskim. Wspołtworzyli i brali udział w wladzy z ludżmi na których ciążyły wyroki i nie za bardzo im to przeszkadzało . Po prostu ich ideologią jest pieniądz i ani ja ani Pan tego nie zmieni.Co do bierności ,to CI którzy byli aktywni zostali zgnojeni przez miernoty . A z drugiej strony czemu Panska aktywność udzielała się głównie w USA ?
Cytować
+18 #10 byczek ali 2017-06-08 14:18
Cytuję Kreator:
Z całym szacunkiem dla J. Pilichowski ale Solidarności tej prawdziwej już dawno niema . Pozostały tylko kliki które się obsadziły dwudzieścia paru lat temu i trzepią tzw. kasiorę w różnych radach , spólkach i spółdzielniach rodzinnych . Ze związkami zawodowymi nikt w Polsce się już nie liczy . To że powrócono do poprzedniego wieku emerytalnego to zasługa rządowych fachowców od pijaru którzy uznali że ta decyzja podniesie słupki w sondażach. Od 10 lat żaden związek nie wywalczył nic dla robotnika ( tak nie używa już się tego słowa ) pomimo że to dzięki robotnikom dzisiejsze świnki urządziły sobie korytka. Pozdrawia były długoletni związkowiec.
zgadza sie, ale według specow jak szelemiej, pilhowski m.in w Wałbrzychu jest pięknie a taki kierowca Solarisa zarabia gorzej niż wozkowy na poziomie pana od miotly. Wiec jaki wniosek???
Cytować
-21 #9 Jerzy Jacek Pilchowski 2017-06-08 13:12
Cytuję janusz:
ten co się w życiu napracował , wolne zarty
nieroby


Tego typu wypowiedzi są typowe dla szemranych "pracodawców" którzy chcą aby inni pracowali dla nich ciężko i długo za "miskę zupy".
Cytować
-21 #8 Jerzy Jacek Pilchowski 2017-06-08 13:10
Cytuję Kreator:
Z całym szacunkiem dla J. Pilichowski ale Solidarności tej prawdziwej już dawno niema . Pozostały tylko kliki które się obsadziły dwudzieścia paru lat temu i trzepią tzw. kasiorę w różnych radach , spólkach i spółdzielniach rodzinnych . Ze związkami zawodowymi nikt w Polsce się już nie liczy . To że powrócono do poprzedniego wieku emerytalnego to zasługa rządowych fachowców od pijaru którzy uznali że ta decyzja podniesie słupki w sondażach. Od 10 lat żaden związek nie wywalczył nic dla robotnika ( tak nie używa już się tego słowa ) pomimo że to dzięki robotnikom dzisiejsze świnki urządziły sobie korytka. Pozdrawia były długoletni związkowiec.


Niestety jest teraz tak, że większość ludzi wybrał bycie biernymi. W efekcie zarobki tych ludzi są mniejsze (dużo mniejsze) niż być mogą i powinny. W sprawie wieku emerytalnego było inaczej. Bardzo dużo ludzi dość jasno precyzowała żądanie cofnięcia tej POwskiej ustawy oraz głosowało na PiS czyli na partię która obiecało przywrócić poprzedni stan. No i mamy pozytywny tego efekt. Poprzedni wiek emerytalny został przywrócony. Spowoduje to niższe bezrobocie zarobki i (w efekcie) wyższe zarobki. Co ważne (nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę) w dłuższej perspektywie oznaczać to też będzie wyższe emerytury - gdyż wysokość emerytury jest zawsze wprost proporcjonalna do wysokości zarobków. Może więc zamiast krytykować Solidarność warto ją popierać. Bierność (niestety bardzo teraz "popularna") jest bowiem szkodzeniem samemu sobie.
P.S. Jeśli neoliberalna mafia (PO, SLD, .N i PSL) znów dojdzie do władzy to zostanie zrobione wszystko aby pracownicy pracowali jak najdłużej i zarabiali jak najmniej.
Cytować
+20 #7 Kreator 2017-06-07 21:27
Z całym szacunkiem dla J. Pilichowski ale Solidarności tej prawdziwej już dawno niema . Pozostały tylko kliki które się obsadziły dwudzieścia paru lat temu i trzepią tzw. kasiorę w różnych radach , spólkach i spółdzielniach rodzinnych . Ze związkami zawodowymi nikt w Polsce się już nie liczy . To że powrócono do poprzedniego wieku emerytalnego to zasługa rządowych fachowców od pijaru którzy uznali że ta decyzja podniesie słupki w sondażach. Od 10 lat żaden związek nie wywalczył nic dla robotnika ( tak nie używa już się tego słowa ) pomimo że to dzięki robotnikom dzisiejsze świnki urządziły sobie korytka. Pozdrawia były długoletni związkowiec.
Cytować
+11 #6 janusz 2017-06-07 20:10
słucham i nie wierze ze taki czlowiek wypowiada sie o moralności , smiechu warte
Cytować
+6 #5 janusz 2017-06-07 20:06
ten co się w życiu napracował , wolne zarty
nieroby
Cytować
-24 #4 Jerzy Jacek Pilchowski 2017-06-07 19:25
Mam nadzieję, że ci wszyscy którzy nie będą musieli zap... do 67 roku życia rozumieją, że powinni podziękować za to Solidarności.
Cytować
+27 #3 jupi 2017-06-07 10:52
Cytuję Święte slowa:
Cytuję Uriah Heep:
Ale jaja, ale jaja! Przewodniczący Mechliński i radny sejmiku Sosiński w Radzie Społecznej Szpitala im. Sokołowskiego a ich żony w urzędzie miejskim podwaładnymi prezydenta Szełemeja. Transparentność i uczciwość w jednym. To jest pokłosie trwającej teraz już nieoficjalnie koalicji PO - PIS od 2002 czyli pierwszych tzw. kupowanych wyborów samorządowych w Wałbrzychu . Przypadek ?

Oczywista oczywistość. Wszyscy są hipokrytami. Popatrzcie jak ten Dworczyk fotografuje sie z Szelemejem,jak sie do siebie uśmiechają. To są wrogowie polityczni? To wszystko ściema dla głupiego ludu. Teatr przed wyborami a oni sie śmieją i za plecami ludzi z dziobków sobie spijają i własnych czterech liter pilnują. Kto o zdrowych zmysłach wzmacniałby prezydenta przed wyborami z przeciwnego obozu politycznego. A gdzie jest zalewska co tak przed wyborami krzyczała ze rozliczy prezydenta z tych 4 etatów w 24 godziny? Ze jak to praktykujący lekarz prezydentem? I co? I nico. Nie zagłosuje już na ten kłamliwy pis

Tak tak Pamietam slynne wystąpienie pani minister Zalewskiej na mównicy w sejmie jak emocjonalnie piętnowała to że walbrzyski prezydent piastuje funkcję włodarza miasta, nieformalnego dyrektora szpitala i dyżurującego lekarza. Nikt w Polsce nie mógł w to uwierzyć choc to prawda. Dzisiaj Szełemej dołozył sobie jeszcze kierowanie SORem a pani Zalewska milczy jak zaklęta.Szanown a pani minister proszę powtórzyc pytanie o legalnosc takiego postepowania swojego kolege z rzadu pana Radziwiłła. Bedzie pani choc odrobine bardziej wiarygodna w krytykowaniu PO. Ma pani wszystkie narzedzia w reku zeby wreszcie zapytac o te 20 autobusow przekazanych prywatnej firmie a kupionych z unijnej dotacji.Dlaczeg o pani nie pyta?
Cytować
+29 #2 Święte slowa 2017-06-06 21:06
Cytuję Uriah Heep:
Ale jaja, ale jaja! Przewodniczący Mechliński i radny sejmiku Sosiński w Radzie Społecznej Szpitala im. Sokołowskiego a ich żony w urzędzie miejskim podwaładnymi prezydenta Szełemeja. Transparentność i uczciwość w jednym. To jest pokłosie trwającej teraz już nieoficjalnie koalicji PO - PIS od 2002 czyli pierwszych tzw. kupowanych wyborów samorządowych w Wałbrzychu . Przypadek ?

Oczywista oczywistość. Wszyscy są hipokrytami. Popatrzcie jak ten Dworczyk fotografuje sie z Szelemejem,jak sie do siebie uśmiechają. To są wrogowie polityczni? To wszystko ściema dla głupiego ludu. Teatr przed wyborami a oni sie śmieją i za plecami ludzi z dziobków sobie spijają i własnych czterech liter pilnują. Kto o zdrowych zmysłach wzmacniałby prezydenta przed wyborami z przeciwnego obozu politycznego. A gdzie jest zalewska co tak przed wyborami krzyczała ze rozliczy prezydenta z tych 4 etatów w 24 godziny? Ze jak to praktykujący lekarz prezydentem? I co? I nico. Nie zagłosuje już na ten kłamliwy pis
Cytować
+34 #1 Uriah Heep 2017-06-06 20:52
Ale jaja, ale jaja! Przewodniczący Mechliński i radny sejmiku Sosiński w Radzie Społecznej Szpitala im. Sokołowskiego a ich żony w urzędzie miejskim podwaładnymi prezydenta Szełemeja. Transparentność i uczciwość w jednym. To jest pokłosie trwającej teraz już nieoficjalnie koalicji PO - PIS od 2002 czyli pierwszych tzw. kupowanych wyborów samorządowych w Wałbrzychu . Przypadek ?
Cytować

Dodaj komentarz

Redakcja portalu daminfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę